Home Rohan Wings S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
GRL-line s5 rohan scooters
Back to products
M2 (FIDO PRO) Rohan Wings Scooters
S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
4,400.00 د.إ Original price was: 4,400.00 د.إ.4,200.00 د.إCurrent price is: 4,200.00 د.إ.
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Share:
  • Description
  • Shipping & Delivery
Description
features:
60V23Ah LT battery
2800Wx2 Dual Motor
Speed: 82km/s
Range: 70km
Weight:55Kg
Mes:129x27x48CM
Loading:180kG
11.5 inch Off-road/city tyre
Shipping & Delivery
Related products
-12%Sold out
Compare
BLW A Rohan Wings Big Motor Electric Scooter
Electric Bike, Rohan Wings
1,700.00 د.إ Original price was: 1,700.00 د.إ.1,499.00 د.إCurrent price is: 1,499.00 د.إ.
  • 60V12Ah Ld battery
  • 800W Brushless Motor
  • Speed: 55km/s
  • Range: 50km
  • Weight: 79Kg
  • Loading: 240kG
  • 22 inch Tubeless Tyre
Add to wishlist
Read more
Quick view
-7%
E10 Rohan Wings Electric Scooter
Electric Scooter, Rohan Wings
E-Scooter E10 OFFROAD 2022 1000W Motor 48V 45km Range Remote 2021. E10 Pro New Generation of Scooters with Motor 1000W
Add to cart
Quick view
-10%
G-MAX2 rohan scooter and bikes
Electric Scooter, Rohan Wings
36V12.5h LT Battery 350W Brushless Motor Speed: 32km/s Range: 45km Weight:22Kg Mess: Loading:100kG 10 inch tire Big Screen With front/rear
Add to cart
-24%
GMAX-2 Rohan Wings
Features:
  • 36V10h LT Battery
  • 400W Brushless Motor
  • Speed: 35km/s
  • Range: 30km
  • Weight:17Kg
  • Mes:120x22x56CM/0.15CBM
  • Loading:140kG
-7%
GRLine S1 Rohan Wings
  • Battery: 48v 18Ah
  • Motor: 1800 W
  • Speed: 60-70km
  • Range: 30 - 40 km
  • Weight: 40kg
  • Loading: 180 Kg
  • Tyre size: 11.5 inch
-19%
JML4 EBike Rohan Electric 14 Size
Electric Bike, Rohan Wings
Detail:
  • 48V 12Ah Ld battery
  • 350W Brushless Motor
  • Speed: 35km/s
  • Range: 40km
  • Weight: 73Kg
  • Loading: 160kG
  • 16 Inch tubeless Tyre
-10%
KT51 Rohan Wings with Tail
Product Details:
  • 48v 13 AH
  • 50-60km speed
  • 25-35km range
  • foldable/adjustable seat
  • foldable/adjustable handle bar
  • 130kg weight capacity
-11%
QS4-A scooter
feature ; 48V10Ah LT battery 350W Brushless Motor Speed: 35km/s Range: 35km Weight:23Kg Mes:122x25x39CM Loading:140kG 10.5 Inch Off-road Tire/City tire/Seat+Mudgad