Home Rohan Wings S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
GRL-line s5 rohan scooters
Back to products
M2 (FIDO PRO) Rohan Wings Scooters
S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
4,400.00 د.إ Original price was: 4,400.00 د.إ.4,200.00 د.إCurrent price is: 4,200.00 د.إ.
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Share:
  • Description
  • Shipping & Delivery
Description
features:
60V23Ah LT battery
2800Wx2 Dual Motor
Speed: 82km/s
Range: 70km
Weight:55Kg
Mes:129x27x48CM
Loading:180kG
11.5 inch Off-road/city tyre
Shipping & Delivery
Related products
-3%Sold out
Compare
G-01 Electric Scooter
Electric Bike, Rohan Wings
3,200.00 د.إ Original price was: 3,200.00 د.إ.3,100.00 د.إCurrent price is: 3,100.00 د.إ.
Main Features of G-01 Electric Scooter:
  • Model: G-01
  • Battery: 60 volt 20 ampere
  • Moter: 3000watts
  • Break Type: hydraulic brake
  • Speed: 50km/h
  • Range: 40km
Add to wishlist
Read more
Quick view
-10%
G-MAX2 rohan scooter and bikes
Electric Scooter, Rohan Wings
36V12.5h LT Battery 350W Brushless Motor Speed: 32km/s Range: 45km Weight:22Kg Mess: Loading:100kG 10 inch tire Big Screen With front/rear
Add to cart
Quick view
-24%
GMAX-2 Rohan Wings
Electric Scooter, Rohan Wings
Features:
  • 36V10h LT Battery
  • 400W Brushless Motor
  • Speed: 35km/s
  • Range: 30km
  • Weight:17Kg
  • Mes:120x22x56CM/0.15CBM
  • Loading:140kG
Add to cart
-8%
GRL-line s5 rohan scooters
features; 48V18Ah LT battery 2000Wx2 Dual Motor Speed: 63km/s & Large Display Range: 50km Weight:48Kg Mes:129x27x48CM Loading:180kG 11.5 inch Off-road/city
-6%
GRLine S5 Pro Rohan Wings
  • Battery: 48V18Ah LT
  • 2500Wx2 Dual Motor
  • Speed: 63km/s & Large Display
  • Range: 50km
  • Weight:48Kg
  • Mes:129x27x48CM
  • Loading:180kG
-41%
HT02 Rohan Wings Folding Electric Scooter in Dubai
Main Features:
  • Battery 36V6.6h LT
  • 250W Brushless Motor
  • Speed: 35-55km/s
  • Range: 10-20km
  • Weight:15Kg
  • Mes: 110x15x52CM
  • Loading:120kG
  • 8.5 inch Tube Tyre
-20%
HT07 MI Rohan Wings Rear & Front Suspension
  • 36V 7.8h LT Battery
  • 300W Brushless Motor
  • Speed: 45km/s
  • Range: 20-30km
  • Weight: 15Kg
  • Mes: 120x15x55CM
  • Loading: 100kG
-3%Sold out
TJ-18 Rohan Wings Electric Bike
Electric Bike, Rohan Wings
Details:
  • 48V 18Ah Lt Battery
  • 350W Brushless Motor