Home Rohan Wings S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
GRL-line s5 rohan scooters
Back to products
M2 (FIDO PRO) Rohan Wings Scooters
S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
4,400.00 د.إ Original price was: 4,400.00 د.إ.4,200.00 د.إCurrent price is: 4,200.00 د.إ.
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Share:
  • Description
  • Shipping & Delivery
Description
features:
60V23Ah LT battery
2800Wx2 Dual Motor
Speed: 82km/s
Range: 70km
Weight:55Kg
Mes:129x27x48CM
Loading:180kG
11.5 inch Off-road/city tyre
Shipping & Delivery
Related products
-10%
Compare
G-MAX2 rohan scooter and bikes
Electric Scooter, Rohan Wings
1,550.00 د.إ Original price was: 1,550.00 د.إ.1,400.00 د.إCurrent price is: 1,400.00 د.إ.
36V12.5h LT Battery 350W Brushless Motor Speed: 32km/s Range: 45km Weight:22Kg Mess: Loading:100kG 10 inch tire Big Screen With front/rear
Add to wishlist
Add to cart
Quick view
-24%
GMAX-2 Rohan Wings
Electric Scooter, Rohan Wings
Features:
  • 36V10h LT Battery
  • 400W Brushless Motor
  • Speed: 35km/s
  • Range: 30km
  • Weight:17Kg
  • Mes:120x22x56CM/0.15CBM
  • Loading:140kG
Add to cart
Quick view
-23%Sold out
HT04 Mi Rohan Scooter – Bluetooth APP – LED light
Available in Colors: BLUE, RED, GOLD, BLACK
Read more
-18%Sold out
jaguar c rohan electric bike in dubai led battery, tubeless tire
Electric Bike, Rohan Wings
available inred , blue and black colors
Read more
-19%
JML4 EBike Rohan Electric 14 Size
Electric Bike, Rohan Wings
Detail:
  • 48V 12Ah Ld battery
  • 350W Brushless Motor
  • Speed: 35km/s
  • Range: 40km
  • Weight: 73Kg
  • Loading: 160kG
  • 16 Inch tubeless Tyre
-16%
KLL4 Foldable Rohan Wings Electric Bike
Detail:
  • 48V 20Ah Ld Battery
  • 350W Brushless Motor
  • Speed: 30-40 KM/h
  • Range: 80 KM
  • Weight: 88 KG
  • Loading: 180 KG
  • 14 inch Tubeless Tyre
-23%
KQ04 Rohan Wings Electric Bike
  • 48V13Ah LT Battery
  • 450W Motor
  • Speed: 42 km/h
  • Range: 40 KM
  • Weight: 32 KG
  • 14 inch Tyre
-3%Sold out
TJ-18 Rohan Wings Electric Bike
Details:
  • 48V 18Ah Lt Battery
  • 350W Brushless Motor