Home Rohan Wings S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
GRL-line s5 rohan scooters
Back to products
M2 (FIDO PRO) Rohan Wings Scooters
S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
4,400.00 د.إ Original price was: 4,400.00 د.إ.4,200.00 د.إCurrent price is: 4,200.00 د.إ.
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Share:
  • Description
  • Shipping & Delivery
Description
features:
60V23Ah LT battery
2800Wx2 Dual Motor
Speed: 82km/s
Range: 70km
Weight:55Kg
Mes:129x27x48CM
Loading:180kG
11.5 inch Off-road/city tyre
Shipping & Delivery
Related products
-12%Sold out
Compare
BLW A Rohan Wings Big Motor Electric Scooter
Electric Bike, Rohan Wings
1,700.00 د.إ Original price was: 1,700.00 د.إ.1,499.00 د.إCurrent price is: 1,499.00 د.إ.
  • 60V12Ah Ld battery
  • 800W Brushless Motor
  • Speed: 55km/s
  • Range: 50km
  • Weight: 79Kg
  • Loading: 240kG
  • 22 inch Tubeless Tyre
Add to wishlist
Read more
Quick view
-3%Sold out
G-01 Electric Scooter
Electric Bike, Rohan Wings
Main Features of G-01 Electric Scooter:
  • Model: G-01
  • Battery: 60 volt 20 ampere
  • Moter: 3000watts
  • Break Type: hydraulic brake
  • Speed: 50km/h
  • Range: 40km
Read more
Quick view
-10%
G-MAX2 rohan scooter and bikes
Electric Scooter, Rohan Wings
36V12.5h LT Battery 350W Brushless Motor Speed: 32km/s Range: 45km Weight:22Kg Mess: Loading:100kG 10 inch tire Big Screen With front/rear
Add to cart
-12%