Home Rohan Wings S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
GRL-line s5 rohan scooters
Back to products
M2 (FIDO PRO) Rohan Wings Scooters
S7-DK-10PRO Rohan scooters in dubai
4,400.00 د.إ Original price was: 4,400.00 د.إ.4,200.00 د.إCurrent price is: 4,200.00 د.إ.
Out of stock
Compare
Add to wishlist
Share:
  • Description
  • Shipping & Delivery
Description
features:
60V23Ah LT battery
2800Wx2 Dual Motor
Speed: 82km/s
Range: 70km
Weight:55Kg
Mes:129x27x48CM
Loading:180kG
11.5 inch Off-road/city tyre
Shipping & Delivery
Related products
-12%Sold out
Compare
BLW A Rohan Wings Big Motor Electric Scooter
Electric Bike, Rohan Wings
1,700.00 د.إ Original price was: 1,700.00 د.إ.1,499.00 د.إCurrent price is: 1,499.00 د.إ.
  • 60V12Ah Ld battery
  • 800W Brushless Motor
  • Speed: 55km/s
  • Range: 50km
  • Weight: 79Kg
  • Loading: 240kG
  • 22 inch Tubeless Tyre
Add to wishlist
Read more
Quick view
-7%
E10 Rohan Wings Electric Scooter
Electric Scooter, Rohan Wings
E-Scooter E10 OFFROAD 2022 1000W Motor 48V 45km Range Remote 2021. E10 Pro New Generation of Scooters with Motor 1000W
Add to cart
Quick view
-10%
G-MAX2 rohan scooter and bikes
Electric Scooter, Rohan Wings
36V12.5h LT Battery 350W Brushless Motor Speed: 32km/s Range: 45km Weight:22Kg Mess: Loading:100kG 10 inch tire Big Screen With front/rear
Add to cart
-8%
GRL-line s5 rohan scooters
features; 48V18Ah LT battery 2000Wx2 Dual Motor Speed: 63km/s & Large Display Range: 50km Weight:48Kg Mes:129x27x48CM Loading:180kG 11.5 inch Off-road/city
-23%Sold out
HT04 Mi Rohan Scooter – Bluetooth APP – LED light
Available in Colors: BLUE, RED, GOLD, BLACK
Read more
-16%
KT3 Rohan Wings Electric Scooter
Specifications: 36V10Ah LT battery 350W Brushless Motor Speed: 32km/s Range: 25km Weight: 23Kg Mess: 122x25x39cm/0.12CBM Loading: 140kG 10.5 Inch Off-Road
-11%
QS4-A scooter
feature ; 48V10Ah LT battery 350W Brushless Motor Speed: 35km/s Range: 35km Weight:23Kg Mes:122x25x39CM Loading:140kG 10.5 Inch Off-road Tire/City tire/Seat+Mudgad
-12%
QS5-A scooter in Dubai
features: 48V13Ah LT battery 1200W Single Motor Speed: 35km/s Range: 45km Weight:38Kg Mes: Loading:180kG 10.5 inch Off-road/city tyre/Seat+Mudgad/big Horn